Číslo položky: 14875
Mokřad - velký formát
popis: Olej na plátně, rozměr 74 x 116,5 cm, kvalitní zlacený rám
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
15 000 Kč
22 000 Kč
22 000 Kč