Predil V.A.
Číslo položky: 14875
Moje sledované obrazy Mokřad - velký formát
popis: Olej na plátně, rozměr 74 x 116,5 cm, kvalitní zlacený rám
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
22 000 Kč