Nesignováno .
Číslo položky: 14876
Moje sledované obrazy Horská krajina I - velký formát
popis: Olej na plátně, rozměr 74 x 100 cm
Vyvolávací cena:
30 000 Kč
30 000 Kč

09.05.2022 21:00