Nesignováno .
Číslo položky: 14963
Moje sledované obrazy Matka s dítětem
popis: Malba na porcelánu, rozměr oválu 8 x 6,5 cm, pasparta poškozena
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 900 Kč