Číslo položky: 15216
Zimní krajina ze sedlčanska
popis: Olej na plátně, rozměry: 55 x 100 cm, místy výraznější krakeláž.
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
9 600 Kč
9 600 Kč
9 600,00 Kč |
9 100,00 Kč |
7 000,00 Kč |
6 000,00 Kč |
5 000,00 Kč |
4 900,00 Kč |
4 200,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 800,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 400,00 Kč |
3 200,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |