Číslo položky: 15203
Starý mlýn
popis: Olej na plátně, rozměry: 74 x 100 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
14 000 Kč
14 000 Kč
14 000,00 Kč |
12 000,00 Kč |
10 000,00 Kč |
9 000,00 Kč |
8 000,00 Kč |
6 500,00 Kč |
6 000,00 Kč |
5 000,00 Kč |
4 900,00 Kč |
3 800,00 Kč |
3 500,00 Kč |
3 300,00 Kč |
3 100,00 Kč |