Barták Ludvík
Číslo položky: 15203
popis: Olej na plátně, rozměry: 74 x 100 cm, nerámováno
o autorovi: Ludvík Barták. Narodil se 20.8.1857 v Chlumci nad Cidlinou a zemřel 29.4.1921.
Malíř – krajinář
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
14 000 Kč