Klein .
Číslo položky: 15188
Moje sledované obrazy Kůň ve stáji
popis: Olej na plátně, rozměry: 46 x 58 cm
o autorovi: Středoevropský malíř 2. poloviny 19. století
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
3 800 Kč

16.05.2022 21:20

3 800,00 Kč 16.5.2022 21:16:02