Forman Pavel
Číslo položky: 15164
Moje sledované obrazy Cesta v polích
popis: Olej na plátně, rozměry: 45 x 55 cm, poškozeno.
o autorovi: Narodil se 2. 6. 1920 v Čáslavi.
Studoval na státní grafické škole v Praze v letech 1938 - 1941 u profesora Kyseli. Od roku 1945 byl žákem profesora O. Nejedlého. Byl divadelním výtvarníkem Východočeského divadla. Vystavoval v Čáslavi a Třemošnici.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 200 Kč