Číslo položky: 15161
Básník a múza
popis: Dřevoryt, rozměry listu: 59,5 x 45 cm, mírně poškozeno, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
4 500 Kč
4 500 Kč
4 500,00 Kč |
4 400,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 500,00 Kč |
1 800,00 Kč |