Nesignováno .
Číslo položky: 15159
Moje sledované obrazy Bedřich Smetana
popis: Uhel na tonovaném papíru, rozměry listu : 48 x 34 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
600 Kč
2 000 Kč