Číslo položky: 15158
Stařík s vnukem
popis: Olej na plátně, rozměry: 30 x 42 cm. Ruský malíř. Signováno azbukou.
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
10 000 Kč
10 000 Kč
10 000 Kč
17.05.2022 20:04