Číslo položky: 15153
V lese
popis: Akvarel, rozměry listu. 36 x 25 cm. Ilustrace pohádky 1944, nerámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
1 400,00 Kč |
1 300,00 Kč |
1 100,00 Kč |
1 000,00 Kč |
800,00 Kč |