Číslo položky: 15142
Dívka se slunečníkem
popis: Barevný lept .Signováno tužkou vlevo dole - 1923, zaskleno ,rozměry tisku: 57 cm, šířka: 42,5 cm, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
1 800 Kč
1 800 Kč
17.05.2022 19:40
1 800,00 Kč | 14.3.2022 07:50:10 |