Aubry Émile
Číslo položky: 15142
Moje sledované obrazy Dívka se slunečníkem
popis: Barevný lept .Signováno tužkou vlevo dole - 1923, zaskleno ,rozměry tisku: 57 cm, šířka: 42,5 cm, poškozený rám
o autorovi: Aubry Émile, 1880-1964 - francouzský výtvarník, malíř
Francouzský výtvarník, malíř.
The Studio 88, 1924 (Émile Aubry)
Narozen 18. 4. 1880 v Sétifu v Alžíru, zemřel 9. 1. 1964 ve Voutenay-sur-Cure.
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč

17.05.2022 19:40

1 800,00 Kč 14.3.2022 07:50:10