Černý Rudolf
Číslo položky: 15149
popis: Olej na lepence rozměr: 23 x 24,5 cm, rám poškozen.
o autorovi: Rudolf Černý (16. dubna 1888 Praha – 7. května 1923 Praha), byl český akademický malíř.
Studoval na pražské malířské akademii u prof. Hanuše Schwaigra.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 400 Kč