Číslo položky: 15119
Na okraji lesa
popis: Olej na lepence rozměr : 23 x 27 cm, zaskleno, rám poškozený.
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
15 000 Kč
15 000 Kč
15 000,00 Kč |
13 000,00 Kč |
11 000,00 Kč |
9 500,00 Kč |
8 500,00 Kč |
7 500,00 Kč |
6 500,00 Kč |
5 000,00 Kč |
4 800,00 Kč |
4 600,00 Kč |
4 400,00 Kč |
4 200,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 800,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 400,00 Kč |
3 200,00 Kč |