Číslo položky: 15099
Cestička k březině
popis: Akvarel na papíru, rozměry :24 x 36 cm , nesignováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500,00 Kč |
2 400,00 Kč |
2 200,00 Kč |
2 000,00 Kč |
1 400,00 Kč |
1 200,00 Kč |