Holas Otto
Číslo položky: 15097
popis: Olej na plátně, fixováno na lepence, rozměry : 17 x 21 cm , nesignováno
o autorovi: (1910 - 1992)
Narozen v Hranicích na Moravě. Studoval AVU v Praze u prof. Mináře a Obrovského. Ve své tvorbě čerpal inspiraci v krajině rodného Ostravska a na svých cestách po Evropě.
Vyvolávací cena:
600 Kč
600 Kč

17.05.2022 21:58