Číslo položky: 15095
Povoz u vsi
popis: Olej na plátně, fixováno na lepence, rozměry : 18 x 25,5 cm , nesignováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
6 000 Kč
6 000 Kč
6 000,00 Kč |
5 000,00 Kč |
4 800,00 Kč |
4 600,00 Kč |
4 400,00 Kč |
4 200,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 800,00 Kč |
3 600,00 Kč |