Nesignováno .
Číslo položky: 14264
Moje sledované obrazy 2x z Vyšší společnosti
popis: Dva akvarely rozměry : 26 x 20,5 cm / 36 x 28 cm. Originály, ilustrace z nakladatelství Edvard Beaufort. Volné listy
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč

18.05.2022 19:34

800,00 Kč 23.3.2022 17:32:21