Nesignováno .
Číslo položky: 15084
Moje sledované obrazy Rafael Kubelík
popis: Fotografie, rozměr listu : 41 x 30 cm, foto : 24 x 17,5 cm nerámováno
Vyvolávací cena:
500 Kč
700 Kč