Šilhavý Josef
Číslo položky: 15083
Moje sledované obrazy Kostel u polního špitálu
popis: Olej na lepence, rozměry : 28 x 44 cm, nerámováno
o autorovi: Josef Šilhavý
Narodil se 11. 12. 1891 v Litoměřicích.
Studoval u prof. Kӓmpffera na akademii ve Vratislavi a u prof. F. Thieleho malbu, působil v Praze, New Yorku, 1948 přesídlil do Peru. 1923, 1930, 1940, 1943 a 1946 samostatně vystavoval v pražské Rubešově galerii.
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč

10.05.2022 19:02

2 500,00 Kč 14.3.2022 12:55:25