Číslo položky: 15083
Kostel u polního špitálu
popis: Olej na lepence, rozměry : 28 x 44 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
10.05.2022 19:02
2 500,00 Kč | 14.3.2022 12:55:25 |