Číslo položky: 14263
Moje sledované obrazy Umělci na pikniku
popis: Tuš, akvarel, rozměry ve výřezu pasparty: 25,5 x 19 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč

18.05.2022 20:02

800,00 Kč 18.5.2022 19:58:09