Číslo položky: 15079
Rybník v údolí
popis: Olej na plátně, rozměry : 50 x 60 cm, poškozený rám.
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
1 800 Kč
1 800 Kč
1 500,00 Kč |
1 400,00 Kč |
1 200,00 Kč |
1 000,00 Kč |