Nesignováno .
Číslo položky: 15044
Moje sledované obrazy Motiv s Vysočiny
popis: Olej na plátně, rozměry: 47 x 60,5 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč

18.05.2022 21:26

1 500,00 Kč 17.5.2022 22:36:29