Číslo položky: 15063
Dívka v šátku
popis: Olej na překližce, rozměry: 25 x 20 cm. poškozený rám.
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
3 000 Kč
3 000 Kč
3 000,00 Kč |
2 900,00 Kč |
2 700,00 Kč |
2 600,00 Kč |
2 500,00 Kč |
2 300,00 Kč |
2 100,00 Kč |