Číslo položky: 15040
Bitva - Velký formát
popis: Olej na plátně, rozměry: 100 x 200 cm, celkové rozměry 123 x 223 cm, poškozený rám
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
20 000 Kč
44 000 Kč
44 000 Kč
44 000,00 Kč |
40 000,00 Kč |
35 000,00 Kč |
33 000,00 Kč |
31 000,00 Kč |
29 000,00 Kč |
27 000,00 Kč |
26 000,00 Kč |
25 000,00 Kč |