Zpět na aukce Nesignováno .
Moje sledované obrazy Zasněžený les s říčkou
popis: Olej na plátně, rozměr 40,5 x 30 cm, rám poškozen
Vyvolávací cena:
400 Kč
400 Kč

22.02.2018 19:51

400,00 Kč 22.2.2018 17:36:53