Číslo položky: 14821
Tanec
popis: Olej na plátně, rozměr 70 x 50 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
7 000 Kč
31 000 Kč
31 000 Kč
30 000,00 Kč |
29 000,00 Kč |
15 000,00 Kč |