Číslo položky: 15057
Dívka v zahradě
popis: Olej na plátně, rozměr: 76 x 51,5 cm, nesignováno, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
4 300 Kč
4 300 Kč
4 300,00 Kč |
4 100,00 Kč |
3 900,00 Kč |
3 700,00 Kč |
3 500,00 Kč |
3 300,00 Kč |
3 100,00 Kč |
2 900,00 Kč |
2 700,00 Kč |