Číslo položky: 14807
Krajina s rybníkem
popis: Olej na lepence, rozměr 39,5 x 49,5 cm, na vrchní části malba poškozena
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
1 500,00 Kč |
1 300,00 Kč |
1 100,00 Kč |