Altman
Číslo položky: 14792
Moje sledované obrazy Šestispřežení
popis: Olej na plátně, rozměr 71,5 x 11,5 cm, plátno poškozeno
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena:
500 Kč
2 400 Kč