Mareš Josef
Číslo položky: 14781
Moje sledované obrazy Žena v polích
popis: Olej na plátně, rozměr 55,5 x 70 cm, poškozený rám
o autorovi: Narodil se v roce 1888 v Seči u Chrudimi a zemřel v roce 1938 v Chrudimi.

Společně s Jindřichem Průchou studoval v Mnichově. Maloval motivy ze Železných hor, údolí Chrudimky a okolí Chrudimi.

(Tomanův slovník)
Vyvolávací cena:
400 Kč
400 Kč

22.03.2022 21:24

400,00 Kč 14.3.2022 16:07:29