Zeman Josef
Číslo položky: 5862
Moje sledované obrazy Prachovské skály
popis: Olej na sololitu, rozměr 49,5 x 65 cm, nerámováno
o autorovi: (1893-1951)
Studoval zemědělství a zahradní architekturu, malířství soukromě u Engelmüllera a dále u profesora Brachta. Podnikl cesty po Evropě, pracoval jako malíř i architekt.
Vyvolávací cena:
600 Kč
600 Kč

22.02.2018 19:42

600,00 Kč 21.2.2018 07:29:07