Votruba František (A. Burtov)
Číslo položky: 14749
Moje sledované obrazy Chlapec s cigaretou
popis: Olej na lepence, rozměr 29 x 23,5 cm
o autorovi: Narozen 20.2 1895
Studoval na uměleckoprůmyslové škole v Praze, absolvoval grafický kurz u prof. Eduarda Karla, některé své obrazy signoval A. Burtov. Uspořádal několik výstav v Praze, kde většinu svého života působil. V padesátých letech se jeho umělecká stopa ztrácí, Není známo, kde a kdy ukončil svůj umělecký život.
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč

14.03.2022 22:10

1 500,00 Kč 27.2.2022 11:32:18