Číslo položky: 14744
Společnost v parku - Velký formát
popis: Olej na plátně, rozměr 89,5 x 119 cm, rozměr včetně rámu 117 x 147 cm, rám mírně poškozen
Vyvolávací cena:
28 000 Kč
28 000 Kč
30 000 Kč
30 000 Kč