Brunner J.
Číslo položky: 14716
Moje sledované obrazy Cesta pod svahem - velký formát
popis: Olej na plátně, rozměr 100,5 x 110 cm, rozměr včetně rámu 122 x 134,5 cm, rám poškozen
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 100 Kč