Neznačeno
Číslo položky: 14719
Moje sledované obrazy Zrcadlo v řezaném rámu III
popis: Zrcadlo v dřevěném zlaceném rámu, rozměr včetně rámu: výška 84 cm, šířka 46 cm
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
12 000 Kč

21.03.2022 19:44

12 000,00 Kč 21.3.2022 16:28:01