Neznačeno
Číslo položky: 14717
Moje sledované obrazy Zrcadlo v řezaném rámu II
popis: Zrcadlo v dřevěném zlaceném rámu, rozměr 77,5 x 57 cm, celkový rozměr včetně rámu 105 x 84 cm
Vyvolávací cena:
17 000 Kč
18 000 Kč