Neznačeno
Číslo položky: 14715
Moje sledované obrazy Zrcadlo v řezaném rámu
popis: Zrcadlo v dřevěném zlaceném rámu, rozměry včetně rámu: výška 154 cm, šířka 97 cm
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
25 000 Kč

21.03.2022 19:40

25 000,00 Kč 30.1.2022 21:40:29