Značeno a neznačeno
Číslo položky: 14662
Moje sledované obrazy Dvě tanečnice
popis: Porcelán, výšky: 14,5 cm a 9,5 cm, poškození v šatech viz foto
Vyvolávací cena:
700 Kč
700 Kč

21.03.2022 20:18

700,00 Kč 18.1.2022 17:39:44