Vaic Josef
Číslo položky: 14653
Moje sledované obrazy Staroměstské náměstí
popis: Olej na lepence, rozměr 50 x 43 cm, zaskleno, řezaný rám
o autorovi: Josef Vaic
Narodil se 8.12. 1884 v Domoušicích a zemřel roku 1961 v Milavčicích.
Studoval v cizině, zejména v Holandsku a Paříži. Původně byl akvarelistou, dále se zabýval olejomalbami a grafikou, zejména lepty v technice vernismou.

(Tomanův slovník)
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
6 100 Kč