Číslo položky: 14642
Zimní řeka lemovaná stromy - velký formát
popis: Olej na plátně, rozměr 120 x 50 cm, rám poškozen
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
5 000 Kč
5 000 Kč
5 000,00 Kč |
5 000,00 Kč |
4 100,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 100,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 200,00 Kč |