Číslo položky: 14638
Karlův most
popis: Olej na plátně, rozměr 20 x 30,5 cm, volné plátno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
22.03.2022 19:30
2 500,00 Kč | 17.1.2022 08:31:29 |