Mamedov Vugar
Číslo položky: 14638
popis: Olej na plátně, rozměr 20 x 30,5 cm, volné plátno
o autorovi: Umělec z Baku
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč

22.03.2022 19:30

2 500,00 Kč 17.1.2022 08:31:29