Nesignováno .
Číslo položky: 5820
Moje sledované obrazy Groteskní postavy
popis: Lavírovaná kresba na papíře, rozměr 45 x 27,5 cm, volný list - nerámováno
Vyvolávací cena:
600 Kč
600 Kč

22.02.2018 19:36

600,00 Kč 14.12.2017 22:33:56