Číslo položky: 14613
Kompozice
popis: Tuš + akvarel, rozměr ve výřezu 35 x 23,5 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
15.03.2022 21:52
2 000,00 Kč | 18.1.2022 11:34:46 |