Vojáček František
Číslo položky: 14613
popis: Tuš + akvarel, rozměr ve výřezu 35 x 23,5 cm, nerámováno
o autorovi: Narodil se 18.9.1893 v Praze a zemřel 29.3.1942 v Mauthausenu.

Kreslil obrázky do novin, maloval krajiny, zátiší i figurální kompozice. Navrhoval scény a kostýmy pro loutková divadla.

(Tomanův slovník)
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč

15.03.2022 21:52

2 000,00 Kč 18.1.2022 11:34:46