Kozák Václav
Číslo položky: 14610
Moje sledované obrazy Krajina s rybníkem
popis: Olej na lepence, rozměr 40 x 49,5 cm, výrazná krakeláž
o autorovi: Narodil se 25. 7. 1889 v Kolíně a zemřel 1969.

Malíř krajinář.

Studoval soukromě v malířské škole Ferdinanda Engelmüllera v Praze, později v Mnichově a ve Vídni. Souborně vystavoval ve Vídni, Praze, Pardubicích, Kutné Hoře a v Chrudimi.

(Tomanův slovník)
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč

21.03.2022 20:32