Číslo položky: 14672
Květinový ornament
popis: Akvarel na papíře, průměr výřezu 25 cm, zaskleno, silně poškozeno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
12 000 Kč
12 000 Kč
11 000,00 Kč |
9 500,00 Kč |
9 000,00 Kč |
7 200,00 Kč |
6 200,00 Kč |
5 200,00 Kč |
5 100,00 Kč |